رینگ مینی لودر بابکت | اهمیت نقش رینگ در یک مینی لودر چیست؟

رینگ مینی لودر بابکت

 

ایران بابکت یکی از بزرگترین برندهای ثبت شده کشور در زمینه خرید و فروش انواع مینی لودر و بابکت ، همچنین تجهیزات جانبی آن نظیر موارد زیر می باشد:

  • انواع شیشه مینی لودر بابکت
  • انواع استارت مینی لودر بابکت
  • انواع فیلترهای مینی لودر بابکت
  • انواع لاستیک مینی لودر بابکت
  • انواع توربوشارژهای مینی لودر بابکت
  • انواع رینگ های مینی لودر بابکت

ایران بابکت ، بهترین کیفیت وخدمات راهمراه با اجرای سیاستهای مشتری مدارانه به تمام مشتریان درسراسرکشورارائه می دهد. دراین مقاله از فروشگاه آنلاین ایران بابکت (www.iranbobcat.ir) قصد داریم به بررسی نقش رینگ مینی لودر بابکت به طور کامل بپردازیم. پس با ما تا انتها همراه باشید.

ایران بابکت

رینگ چیست؟

طوقه یا رینگ ، در واقع حلقه ‌ای است فلزی که هسته مرکزی یک تایر در یک ماشین یا خودرو می باشد. به عبارت دیگر ، یک تایر، بر روی یا دور یک رینگ یا طوقه باد می ‌شود و جای می گیرد. رینگ ها بسته به نوع  خودرو و یا ماشین آلات مورد استفاده ، دارای تنوع زیادی هستند. انواع رینگ ها به صورت فانتزی و برای زیبایی خودرو ، تولید شده‌ اند.

 

نقش رینگ

رينگ به واسطه تاثير به سزايی که بر ابعاد و عملکرد تاير دارد و اين تاثير مستقيما بر ديناميک دستگاه ملموس است ، از اهميت فراوانی برخوردار است.  برای انتخاب رينگ ، عوامل زيادی باید درنظر گرفته شود ، اما آنچه که در مرحله اول خود را نمايان می کند ، بحث زيبايی و نمای خارجی رينگ است.

اگر چه اين امر به عنوان يکي از عوامل مورد توجه است ، اما از لحاظ اولويت در رده اول اهميت قرار نمی گیرد. عوامل زياد ديگری نيز در اين ميان قابل توجه می باشند که از آن ميان ميتوان به تاثير بر روی تاير، کنترل دستگاه ، نوع Offset و… اشاره کرد.

 

مزایای استفاده از رینگ مناسب در مینی لودر های بابکت

  • افزايش عکس العمل فرمان
  • بهبود میزان کنترل دستگاه
  • افزايش قابليت فرمان پذيری و حرکات سریع لاستیک
  • بهبود ظاهر دستگاه

 

نکته مهم هنگام تعویض رینگ

يکي از مهم ترين شاخص ها در هنگام تعويض رينگ و تاير، ثابت نگه داشتن قطر مجموعه رينگ و تاير در مقدار پيشنهادی و استاندارد شرکت سازنده است. برای کمک به ثابت نگه داشتن قطر چرخ درهنگام تعويض رينگ و تاير، راهنمايی به نام PLUS درنظر گرفته شده و آن را با واحدهای Plus2, Plus1 و… نام گذاری کرده اند که هرکدام نشانه افزايش 1 اينچ به قطر رينگ میباشد و با استفاده از اين راهنما در ازای افزايش قطر رينگ ، ديواره تاير کوتاه تر انتخاب ميشود تا قطر کلی چرخ تا حد ممکن ثابت بماند. به طور کلی باید توجه نمود که هنگام تعویض رینگ یا تایر ، باید تناسب لازم بین سایز تایر با قطر رینگ برقرار باشد.

 

رینگ مینی لودر بابکت

ایران بابکت بهترین و باکیفیت ترین رینگ های تولید داخل و رینگ های وارداتی اصل و اورجینال را متناسب با انواع مینی لودرهای بابکت در دو سایز 16.5-10 و 16.5-12 متناسب با تایرهای مختلف بابکت به مشتریان در سراسر کشور عرضه می کند.

برای آگاهی از محصولات و قیمت رینگ و لاستیک های فروشگاه ایران بابکت کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

فروش رینگ مینی لودر بابکت
 

تماس با ما

ایران بابکت درحال حاضر یکی از بزرگترین ارائه دهندگان انواع رینگ مینی لودر بابکت با بهترین کیفیت و خدمات مشتری مدارانه در سراسر کشور می باشد. آماده دریافت هرگونه سفارش وارسال ، سفارشات شما به سراسر کشور می باشد.

نوجه: ایران بابکت تنها فروشگاه اینترنتی معتبر است که رینگ های اورجینال مینی لودر های بابکت را ارائه میده و شما همراهان همیشگی ایران بابکت میتوانید این محصول را خریداری کنید.

 

آدرس اینترنتی فروشگاه آنلاین ایران بابکت

www.iranbobcat.ir

آدرس کانال تلگرامی ایران بابکت

MiniLoader@

مینی لودرهای بابکت