با ما همراه شوید تا هلدینگ دراج کویر رفسنجان را بیشتر بشناسید.

شرکت دراج کویر رفسنجان

 

تاریخچه و شروع فعالیت

شرکت دراج کویر که به نام شرکت دراج کویر رفسنجان نیز شناخته می شود در دهه ۶۰ در استان کرمان با سرمایه گذاری جمعی ، تاسیس و شروع به کار کرد. در ابتدا این شرکت در حوزه باغبانی و کشاورزی و پرورش پسته مشغول بود. پس از پیشرفت در این زمینه ، زمینه صادرات محصولات باغی از جمله پسته رفسنجان بررسی و آماده شد. در دهه هفتاد دراج کویر رفسنجان از تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر پسته در کشور شناخته می شد.

در دهه ۸۰ شمسی با ایجاد بخش های مختلف سرمایه گذاری و اقتصادی ، شرکت دراج کویر رفسنجان ، نمایندگی شرکت های معتبری در زمینه دستگاه ها و ماشین آلات باغبانی و کشاورزی را اخذ کرد و در این راستا با شرکت آرکوزین اسپانیا وارد مذاکرات شد تا پیشرفته ترین ماشین آلات برداشت تمام مکانیزه میوه وارد کشور شود. درهمین زمان قسمت های دیگراین هلدینگ در زمینه راه سازی وارد عمل شده و تجهیزات و ادوات مدرن را به صنعت راه سازی وارد کردند.

در دهه ۹۰ دراج کویر رفسنجان برای ارتقا هر چه بیشتر محصولات باغی و کشاورزی که شاخه اصلی فعالیت این شرکت محسوب می شود اقدام به بررسی و تهیه کودهای شیمیایی از تولید کنندگان مطرح جهانی کرده و نمایندگی انحصاری چندین برند شناخته شده جهانی را کسب کرده است.

 

 

تولید مینی لودر و انواع ماشین آلات

مجتمع ماشين سازی دراج كوير رفسنجان يكی از معدود توليد كنندگان ماشين های چند منظوره مانند مينی لودر در دنیا می باشد. دراج كوير ابتدا به صورت وارد كننده و نماينده انحصاری شركت بل انگلستان در ايران اقدام به واردات اين دستگاه ها نمود. سپس به تاسيس خط توليد و خريد فن آوری اين صنعت از كارخانه مادر (بل) اقدام كرده و توليد اين محصول كم نظير را در داخل كشور آغاز نمود. قطعات اصلی به صورت كامل از انگلستان وارد و تحت نظر كارشناسان مجرب و دوره ديده شركت ماشين های چند منظوره توليد می گردد.

واحد كنترل كيفی كارخانه تمام مراحل را كنترل نموده و در پايان پس از بازرسی نهايی اجازه خروج ماشين از كارخانه را صادر می نمايد. به سبب اعتماد به كيفيت محصول ، تمام توليدات شركت به مدت یک سال گارانتی بوده و در ضمن برای توليدات خود ده سال خدمات و تامين قطعات را تضمين می كند.

مجتمع ماشين سازی دراج كوير با گسترش نمايندگی های كارآمد و مجاز اصل ، دسترسی سريع به سرويس های مورد نظر مشتری را مد نظر قرار داده و درحال حاضر در صدد ايجاد نمايندگی های خارج از كشور است.

ایران بابکت یکی از بزرگترین مراجع ارائه دهنده تجهیزات و انواع مینی لودرهای دراج رفسنجان در سراسر ایران است.

 

دورنما و اهداف شرکت

دراج کویر در راستای پیشبرد چشم انداز تجاری و اقتصادی کشور و نیز برای پیشرفت صنایع و بازار کشاورزی و باغات و همچنین برای توسعه صادرات محصولات غیر نفتی تمام تلاش خود را صرف می کند و با در اختیار گرفتن نیروهای متخصص ، جوان و به ‌روز ، جهت نیل به این اهداف گامهای استوار برمی ‌دارد.

هلدینگ دراج کویر با داشتن تجارب عملی و با به‌ کارگیری دانش روز ، خود را موظف می داند تا جهت بهبود وضعیت باغات و مزارع کشور بکوشد ، تا ضمن انجام وظیفه ملی خود سهم کوچکی در پیشرفت کشور داشته باشد.

ایران بابکت یکی از بزرگترین مراجع ارائه دهنده تجهیزات و انواع مینی لودرهای دراج رفسنجان در سراسر ایران است.

 

ایران بابکت

فعالیت های هلدینگ دراج کویر رفسنجان

فعالیت عمده هلدینگ دراج بر سه گروه کاری تمرکز دارد و این سه گروه عبارتند از :

  1. گروه کشاورزی دراج
  2. گروه ساختمانی دراج
  3. گروه صنعتی دراج

گروه کشاورزی و باغبانی دراج

این مجموعه به عنوان بزرگترین باغدار کشور دارای ۱۰۰۰ هکتار پسته در مناطق مختلف کشور از جمله ورامین ، قم ، ساوه می باشد و چندین سال به عنوان باغدار نمونه شناحته شده و همچنین دارای بالغ بر یکصد و پنجاه هکتار باغات کیوی ، به ، سیب ، گردو ، بادام ، انار، پرتقال و زیتون می باشد.

گروه ساختمانی دراج

این مجموعه یک شرکت خصوصی است که خدمات مهندسی و ساخت را در سطحی بین المللی در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ارائه می دهد.

گروه صنعتی دراج

این گروه با توجه به نیازهای جامعه صنعت و معدن کشور اقدام به تهیه وسایل و ادوات مورد نیاز کرده و با عرضه محصولات استراتژیکی مانند مینی لودر بین صنایع مختلف به خوبی شناخته شده است.

 

 

برای خرید محصولات شرکت دراج کویر رفسنجان با سایت اینترنتی ایران بابکت هماهنگی کنید.

 

ایران بابکت