قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا
قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا | کانال روبیکا ایران بابکت

قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا

قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا و پیوند این دو با هم برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه اینترنتی ایران بابکت به منظور رفاه حال مشتریان عزیز عملی و اجرایی شد. اپلیکیشن روبیکا شاید در حال حاضر یکی از بزرگترین نام‌هایی است که در فضای مجازی و سایر رسانه‌ ها نظیر تلویزیون و رادیو نامش بر سر زبان ها افتاده است. اپلیکیشن روبیکا مانند بسیاری از اپلیکیشن‌های دیگر موجود در بازار اندرویدی کشور، دارای ویژگی‌ها و نقاط قوتی است که برای کاربران جذاب می باشد. راه اندازی و ایجاد کانال بر روی این اپلیکیشن یکی از ویژگی های مهم آن است.

قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا

اکثر افراد روبیکا را با برنامه معروف خندوانه و سایر برنامه های معروف تلویزیونی شناختند. این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت تماشای مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی، خدمات پرداخت و امکان شرکت در قرعه کشی و جوایز ارزنده، دارای قابلیت ارسال پیام یک طرفه یا متقابل نیز می باشد. امکان ساخت کانال و گروه نیز در روبیکا وجود داشته و با فعالیت در کانال روبیکا می توانید شانس برنده شدنتان در قرعه کشی را نیز افزایش دهید.

 فروشگاه قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا اقدام به راه اندازی کانالی در بستر اپلیکیشن روبیکا نموده و هدف از این کار تسهیل فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی از نحوه خرید و فروش قطعات و لوازم یدکی بابکت در سراسر کشور به شما مشتریان و علاقه مندان عزیز است.

نحوه ورود به کانال قطعات و لوازم یدکی بابکت در روبیکا ( کانال روبیکا ایران بابکت)

برای ورود به کانال قطعات و لوازم یدکی بابکت ایران بابکت در روبیکا کافیست رو لینک زیر کلیک نمایید:

لینک کانال روبیکا فروشگاه ایران بابکت: https://rubika.ir/iranbobcatofficial

پس از ورود به صفحه کانال ما در روبیکا، روی کلید عضویت کلیک نمایید و از خدمات کانال روبیکا فروشگاه ایران بابکت بهره مند شوید.

اطلاعات کانال قطعات و لوازم یدکی بابکت و نرم افزار روبیکا

در ادامه اطلاعات کانال قطعات و لوازم یدکی بابکت فروشگاه اینترنتی ایران بابکت را مشاهده می کنیم:

کانال قیمت و خرید و فروش قطعات یدکی بابکت | قیمت و خرید و فروش لوازم یدکی بابکت | قیمت و خرید و فروش بابکت صفر و بابکت کارکرده  | با نماد اعتماد الکترونیکی و گواهی ایزو | ارائه فاکتور رسمی | بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

مدیریت:

جناب حبیب جانبهان

  • ۰۹۱۲۷۳۷۳۷۶۱

دفتر مرکزی فروشگاه:

  • ۰۲۱۶۶۱۹۲۰۲۱

کارشناس فروش:

جناب حمیدرضا جانبهان

  • ۰۹۱۲۳۰۰۲۲۷۴

 

نشانی دفتر مرکزی: تهران میدان حر، خیابان امام خمینی، خیابان کمالی  تقاطع اسکندری مرتضوی،  پلاک ۸